Salg/Marked

Vlad Michael Kozlov

Salgssjef

+47 918 82 733
vlad.kozlov@biovac.no

Mariann Zimmer

Regionsansvarlig Møre og Romsdal, Vestland og Rogaland

+47 966 28 108
mariann.zimmer@biovac.no

Fredrik Martinsen

Kundekonsulent

+47 480 12 949
fredrik.martinsen@biovac.no

Elisabeth Jensen

Kundekonsulent

+47 91578406
elisabeth.jensen@biovac.no

Marita Katjana Rochmann Iversen

Markedskonsulent

+47 916 97 923
marita.iversen@biovac.no

NYHET!

Vi tilbyr nå gunstig finansiering gjennom SVEA ved kjøp av renseanlegg.

Les mer

Prosjekt SBR

Andreas Mellquist

Montasjeleder SBR

+47 922 90 176
andreas.mellquist@biovac.no

Axel Elholm Kristensen

Automasjonsingeniør

+47 952 37 819
axel.kristensen@biovac.no

Geir Vestby

Salgsleder prosjekt

+47 458 33 060
geir.vestby@biovac.no

Knut Eggum

Prosjektleder

+47 915 63 702
knut.eggum@biovac.no

Kristin Tangen

Teknisk Tegner

+47 959 21 654
kristin.tangen@biovac.no

Leszek Lesniak

Automasjonsingeniør

+47 416 21 650
leszek.lesniak@biovac.no

Marius Eilertsen Skinlo

Avd. leder Prosjekt SBR

+47 97157418
marius.skinlo@biovac.no

Oleksandr Kutikov

Teknisk Tegner

+47 408 59 097
oleksandr.kutikov@biovac.no

Stig Atle Andersen

Prosjektleder

+47 412 08 198
stig.andersen@biovac.no

Svein Fossesletten

Montasjeleder SBR

+47 977 81 525

svein.fossesletten@biovac.no

Ettermarked/Produktutvikling

Christine Fischer Tiller

QA & Certification Manager

+47 454 43 472
christine.tiller@biovac.no

Jan Egil Tårneby

Servicesjef

+47 454 98 390
janegil.tarneby@biovac.no

Lasse Skogseth

Produktsjef

+47 932 10 325
lasse.skogseth@biovac.no

Siv Bråthen Baardsen

Kundekonsulent Ettermarked

+47 63 86 64 60
siv.brathen@biovac.no

Tom Sæbø

Servicetekniker

+47 63 86 64 60
service@biovac.no

Veronika Bilden

Kundekonsulent Ettermarked

+47 63 86 64 60
veronika.bilden@biovac.no

Lager/Logistikk

Adam Kowalewski

Produksjonsmedarbeider

+47 63 86 64 60
kontakt@biovac.no

Gudrun Bjarnveig Jonsdottir

Koordinator for innkjøp og logistikk

+47 467 79 072
gudrun.jonsdottir@biovac.no

Marcelo Lopez

Produksjonsmedarbeider

+47 63 86 64 60
kontakt@biovac.no

Tina Helene Westengen

Supply Chain Manager

+47 452 82 916
tina.helene.westengen@biovac.no

Victor Andreas Janssen

Produksjonsmedarbeider

+47 63 86 64 60
kontakt@biovac.no

Regnskap/Økonomi

Gro Siri Bjønness

Lønns- og regnskapsansvarlig

+47 951 19 304
gro.bjonness@biovac.no

Tone Søndrål

Økonomikonsulent

+47 452 07 539
tone.soendraal@biovac.no

Administrasjon

Anett Ingier Ottesen

Salgs- og Markedsdirektør/CMO

+47 63 86 64 60
anett.ingier.ottesen@biovac.no

Hilde Haukø-Hauger

Finansdirektør/CFO

+47 63 86 64 60
hilde.haukoe.hauger@biovac.no

Eskil Møllegaard

Administrerende direktør/CEO

+47 63 86 64 60
eskil.moellegaard@biovac.no